O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2013 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Należy pamiętać o tym, że nasz sklep jest firmą rodzinną prowadzoną z pokolenia na pokolenie przez co twardo umocnioną na rynku. Dlatego mają Państwo pewność że zawsze będą mieli gdzie się zwrócić z prośbą o pomoc bądź reklamacją, jak w przeciwieństwie do innych młodych firm i sklepów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i nigdy nie pozostawiamy go samemu sobie z problemem dotyczącym towarów zakupionych w naszym sklepie.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najwyższej wagi, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie stacjonarnym jak i internetowym stają się czystą przyjemnością.

Posiadamy największy w regionie wybór biżuterii złotej oraz srebrnej. Ponad 10 000 wzorów sprawia iż klienci wracając do nas mają pewność ze znajdą to czego szukają.  W naszej ofercie znajdują się jedynie produkty najwyższej jakości wytwarzane przez najbardziej doświadczonych, zawodowych złotników w profesjonalnych warsztatach złotniczych. Dlatego mają państwo gwarancje że towar zakupiony u nas jest najwyższej jakości.
Odradzamy zakup towarów wytwarzanych w drobnych pracowniach złotniczych- Biżuteria z takich zakładów zazwyczaj nie jest dobrej jakości z powodu braku profesjonalnego sprzętu oraz doświadczenia.

 

Oferowane produkty:

-Pełny asortyment biżuterii złotej oraz srebrnej.
-Biżuteria ze stali szlachetnej oraz stali chirurgicznej.
-Ponad 800 wzorów obrączek, oraz możliwość stworzenia własnej, unikatowej pary
(Obrączki ślubne NAJWYŻSZEJ jakości z dożywotnią gwarancją).
-Pierścionki zaręczynowe z gwarancją korekty rozmiaru.
-Zegarki Casio, Q&Q, Adriatica oraz wiele innych marek, w tym zegarki srebrne.
-Figurki pozłacane, cynowane oraz alabastrowe.
-Obrazy/obrazki posrebrzane oraz pozłacane.
-Szkło artystyczne/pozłacane.
-Mosiądz.
-Upominki.
-Bony towarowe na kwoty 50, 100 oraz 200 złotych.


Oferowane usługi:

-Tworzenie biżuterii na zamówienie.
-Naprawa/renowacja biżuterii złotej oraz srebrnej.
-Skup złomu złota, srebra oraz brylantów.
-Wymiana biżuterii złotej oraz srebrnej na nową.
-Profesjonalna wycena/ocena biżuterii.
-Korekta rozmiaru biżuterii oraz zegarków (korektę zakupionych u nas produktów wykonujemy gratisowo na poczekaniu).
-Grawer.

Z uwagi na coraz większe grono zainteresowanych naszą ofertą klientów przygotowaliśmy dla państwa karty stałego klienta które upoważniają Państwa do uzyskana wysokich rabatów na biżuterie w naszym sklepie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@jubilerliszka.pl lub telefonicznie pod numerem 33-875-94-72.

 

Serdecznie zapraszamy!

ZAŁOGA SKLEPU
Jubiler Liszka


    
 

 

Sklep internetowy od home.pl